Виконком заслуховує звіти комунальних підприємств

Виконавчий комітет міської ради 23 липня 2014 року затвердив звіт виконання фінансового плану комунального підприємства «Фармація» Житомирської міської ради. Оскільки підприємство є бюджетоутворюючим у членів виконкому виникли питання до керівника КП «Фармація» та відповідно рекомендації.

Директор КП «Фармація» Олександр Ковтушенко зазначив, що є проблеми у підприємства, серед них: відсутність асортименту ліків, порівняно з приватними аптеками, що не дозволяє КП «Фармації» бути конкурентним на ринку.

У свою чергу в.о. міського голови Любов Цимбалюк має зауваження до режиму роботи аптек підприємства, що працюють на території лікарень міста.
«Аптеки працюють чомусь лише до 16:00 години Так не має бути, тому, що людина тільки пройшла обстеження, їй назначили препарати, а комунальна аптека вже зачинилася. Крім того, не припустимо, коли аптека в центрі міста у неділю зачинена взагалі», — зазначила Любов Цимбалюк.

Л.Цимбалюк також запропонувала змінити графік роботи комунальної аптеки на розі вулиць Київська/Щорса: «Вона має працювати не тільки в вихідний, але й цілодобово. Це центр міста, там завжди була аптека. Про неї знають і туди їдуть за ліками».

Заслухавши всі зауваження та пропозиції, члени виконкому запропонували керівнику підготувати звіт за 2014 рік та представити бізнес-план розвитку підприємства. Також визнали звіт про роботу комунального підприємства за 2013 рік незадовільним та рекомендували в.о.міського голови розірвати договір з Олександром Ковтушенко.

Довідка:
Комунальне підприємство «Фармація» створено відповідно до рішення Житомирської міської ради №972 від 29.05.2009 року. Юридична адреса: м.Житомир, вул. Київська 19/2.
На сьогоднішній день аптечна мережа налічує
13 аптек (8 функціонує)
9 аптечних пунктів (7 функціонує)
Загальна кількість працівників – 59 особи
Предметом основної діяльності комунального підприємства «Фармація» є:
— роздрібна торгівля медикаментами в умовах аптек;
— забезпечення лікарськими засобами установи охорони здоров’я, навчальні заклади та дитячі садочки, інші підприємства та організації;
— торгівля в умовах аптек наркотичними та психотропними засобами;
— забезпечення населення міста медикаментами по пільговим та безкоштовним рецептам;
— забезпечення медикаментами лікувальні установи міста в разі виникнення надзвичайних ситуацій

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua

Реклама
Published in: on 23.07.2014 at 10:00  Комментарии к записи Виконком заслуховує звіти комунальних підприємств отключены  
%d такие блоггеры, как: