День міста Житомира змінює формат

22 липня 2014 року відбулося чергове засідання членів організаційного комітету з питань підготовки та відзначення дня міста Житомира. Цьогоріч наше місто святкуватиме 1130-річницю від його заснування.

В.о.міського голови Любов Цимбалюк на початку засідання поінформувала, що за тиждень було опрацьовано багато пропозицій, обговорено різні питання святкування:
«Зараз є пропозиція – змінити формат традиційного святкування Дня міста. Морально неправильно святкувати у той час, коли на Сході гинуть наші молоді хлопці. Ми маємо усіма своїми діями виражати підтримку наших бійців», — зауважила Л.Цимбалюк.

Громадський діяч Іван Мартинчук представив проект цьогорічного Дня міста, що напередодні погоджено з керівництвом міста. Зокрема, усе святкування проходитиме у формі благодійного марафону під гаслом: «95-а, МИ З ВАМИ!». Мета загальноміської акції – моральна підтримка бійців, патріотичне виховання підростаючого покоління та збір коштів для родин військовослужбовців.

Положення про проведення благодійного марафону буде підготовлено уже до кінця наступного тижня, до його обговорення та написання будуть залучені виконавчі органи ради, фахівці та громадськість міста.

Загалом, у плані святкування – флешмоби, футбольний матч ФК «Маестро», культурна версія «Дня міста», виступи груп «Авіатор» та «Океан Ельзи», джазовий фестиваль та багато інших заходів, що проходитимуть на підтримку наших військовослужбовців.

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua

Реклама
Published in: on 23.07.2014 at 10:00  Комментарии к записи День міста Житомира змінює формат отключены  
%d такие блоггеры, как: