Житомирян знайомлять з перевагами ОСББ

30 липня у мікрорайоні Крошня м.Житомира відбулися навчання ініціативних груп зі створення ОСББ. Начальник управління муніципального розвитку міської ради Артем Ражев розповів про переваги ОСББ представникам ініціативних груп з 9 будинків.

Під час навчання були розглянуті актуальні питання створення ОСББ на першому етапі: створення ініціативної групи з числа власників квартир будинку, проведення роз’яснювальної роботи з мешканцями житлових будинків, проведення інформаційних зборів, прийняття рішення про ініціювання створення ОСББ, формування пакету документів для проведення установчих зборів та подальшої реєстрації об’єднання в органах державної реєстрації.

У ході презентації були представлені фотоматеріали існуючих об’єднань нашого міста, правові аспекти створення та функціонування ОСББ.

Після закінчення навчань відбулося активне обговорення мешканцями багатоквартирних будинків можливості розпочати роботу по створенню об’єднання в їх будинку.

«Навчання для учасників безкоштовне. Заявку на участь у ньому надсилайте до управління муніципального розвитку електронною поштою – municipal.zt@gmail.com чи звернувшись особисто до управління муніципального розвитку Житомирської міської ради (кабінет №264), телефон 48-12-00», – розповів Артем Ражев.

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua

Реклама
Published in: on 31.07.2014 at 10:00  Комментарии к записи Житомирян знайомлять з перевагами ОСББ отключены  
%d такие блоггеры, как: