Сергій Машковський переймається питанням медико-психологічної реабілітації військових

5 серпня у Житомирі відбулася нарада під головуванням Сергія Машковського стосовно програми медико-психологічної реабілітації учасників АТО.

За словами директора департаменту охорони здоров’я Олександра Торбаса, з початку антитерористичної операції, у ході виконання службових обов’язків, поранення різного ступеня отримали понад 150 осіб.

«В умовах сьогодення, — вважає Олександр Михайлович, — саме ці люди потребують підвищеної уваги з боку державної влади та громадських організацій».

Безпосередньо допомога надаватиметься й переселенцям з тимчасово окупованих територій України.

Голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Машковський наголосив на тому, що в першу чергу потрібно подбати про розміщення військовослужбовців на період реабілітації у лікувальних закладах Житомирщини.

«Наразі в зоні антитерористичної операції задіяно 5500 військових з Житомирщини. Ми маємо для себе визначити, яку саме кількість людей спроможні розмістити у відповідних закладах, — сказав Сергій Олександрович. — Від головних лікарів ми хочемо почути про те, чого найбільше потребують учасники АТО».

Також обласний керманич дав доручення оглянути всі заклади, в яких зараз перебувають переселенці, та дізнатися, чи готові вони до зими.

«Питання соціально-побутові, фізичної та психологічної реабілітації військових та переселенців мають бути вирішені негайно», — резюмував Сергій Машковський.

Житомирська обласна державна адміністрація
zhitomir-region.gov.ua

Реклама
Published in: on 05.08.2014 at 10:00  Комментарии к записи Сергій Машковський переймається питанням медико-психологічної реабілітації військових отключены  
%d такие блоггеры, как: