У м. Новограді-Волинському відкрили пам’ятний знак, що символізує достаток і багатство

Наприкінці липня у місті Новограді-Волинському урочисто відкрили пам’ятний знак «Ріг достатку», який став однією з візитівок міста. Відкриття металевої скульптури було приурочене Міжнародному святу літератури і мистецтв «Лесині джерела», яке традиційно пройшло на древній Звягельщині.

Пам’ятник, що символізує достаток і багатство, урочисто відкрив генеральний директор ПАТ «Новоград-Волинський хлібозавод» Сергій Портянко, завдяки якому й було споруджено цей знак. Виріб «Ріг достатку» з’явився в асортименті хлібозаводу у травні 2005 року і полюбився споживачам не тільки району, а й області. Його дарують молодим на весілля, презентують високоповажним гостям міста, а делегації везуть цю своєрідну візитівку міста у різні куточки світу не лише як подарунок від району, а й від Житомирської області.

Відтепер у Новограді-Волинському з’явився ще один куточок, куди люди будуть приходити, відпочивати та пишатися рідним містом.

Житомирська обласна державна адміністрація
zhitomir-region.gov.ua

Реклама
Published in: on 05.08.2014 at 10:00  Комментарии к записи У м. Новограді-Волинському відкрили пам’ятний знак, що символізує достаток і багатство отключены  
%d такие блоггеры, как: