Генеральний план міста Житомира стане доступнішим

Рішення «Про оприлюднення матеріалів генерального плану» було прийнято на засіданні виконавчого комітету 6 серпня. За нього свої голоси віддали 32 члени виконкому.

За 5 днів після прийняття рішення матеріали генерального плану м. Житомира будуть оприлюднені на сайті Житомирської міської ради. Окрім того, відповідно до даного рішення, матеріали генерального плану мають бути доступні для ознайомлення в приміщенні управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища, за адресою вул. Щорса, 6.

В.о.міського голови Любов Цимбалюк зауважила, що ще до прийняття рішення було облаштоване окреме робоче місце в управлінні архітектури, де усі житомиряни мають змогу ознайомитися з матеріалами генерального плану міста.

Генеральний план міста — є основним планувальним документом, який встановлює в інтересах населення та з урахуванням державних завдань напрямки і межі територіального розвитку населеного пункту, функціональне призначення і будівельне зонування території, містить принципові рішення щодо розміщення об’єктів загальноміського значення, організації вулично-дорожньої мережі і дорожнього руху, інженерного обладнання, інженерної підготовки і благоустрою, захисту території від небезпечних природних і техногенних процесів, охорони природних ресурсів та історико-культурної спадщини.

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua

Реклама
Published in: on 06.08.2014 at 10:00  Комментарии к записи Генеральний план міста Житомира стане доступнішим отключены  
%d такие блоггеры, как: