Сергій Машковський: «Усі кадрові призначення на Житомирщині будуть погоджуватися з громадою»

Громадські активісти 15 серпня провели акцію протесту біля облдержадміністрації. Вони висловили своє незадоволення призначенням нового начальника Управління Міністерства внутрішніх справ України в Житомирській області.

З представниками громадськості зустрівся голова облдержадміністрації Сергій Машковський. Він наголосив: «Усі кадрові зміни на Житомирщині будуть погоджуватися з громадою. Перед призначенням на посаду голови облдержадміністрації я також спілкувався з активістами. Усі мої заступники теж будуть спілкуватися з людьми та давати відповіді на всі запитання. Саме тому, кандидат на посаду начальника УМВС в області має зустрітися з громадою і зрозуміти настрої та вимоги жителів області».

Начальник департаменту кадрового забезпечення Міністерства внутрішніх справ України, полковник міліції Віктор Слівінський запевнив активістів у тому, що доповість Міністру внутрішніх справ про те, що громада Житомирської області має пропозиції щодо кандидатів на посаду начальника УМВС, які розглядатимуться на засіданні профільної комісії. Остаточне кадрове рішення буде прийняте з урахуванням думки громади.

Житомирська обласна державна адміністрація
zhitomir-region.gov.ua

Реклама
Published in: on 15.08.2014 at 10:00  Комментарии к записи Сергій Машковський: «Усі кадрові призначення на Житомирщині будуть погоджуватися з громадою» отключены  
%d такие блоггеры, как: