Сьогодні Житомирщина прощається з двома своїми героями-військовослужбовцями

Сумна звістка про трагічну загибель трьох військовослужбовців-земляків у зоні проведення антитерористичної операції знову сколихнула Житомирщину.

За день до свого 24-річчя загинув уродженець села Долинівка Брусилівського району – рядовий Даніл Олександрович Кірілов. Він народився 12 серпня 1990 року, а його життя обірвалося 11 серпня 2014 року. Даніл проходив військову службу в 30-й окремій механізованій бригаді міста Новограда-Волинського. Свого бійця-героя вже ніколи не дочекаються батьки, троє братів і молода дружина. Даніла Кірілова поховали у рідному селі Долинівка 15 серпня.

Додому з перемогою не повернеться і 22-річний рядовий Вадим Вікторович Пашковський. Він народився 19 липня 1992 року в селі Явне Баранівського району. Проходив службу в 30-й окремій механізованій бригаді міста Новограда-Волинського. У загиблого залишилися батьки. Його поховають 15 серпня у селищі міського типу Мар’янівка Баранівського району.

Розділяємо з сім’ями загиблих біль втрати та висловлюємо їхнім рідним щирі співчуття.

Житомирська обласна державна адміністрація
zhitomir-region.gov.ua

Реклама
Published in: on 15.08.2014 at 10:00  Комментарии к записи Сьогодні Житомирщина прощається з двома своїми героями-військовослужбовцями отключены  
%d такие блоггеры, как: