Броньовик для перевезення поранених поїхав до 95-ої в зону АТО

У зону проведення АТО бійцям 95-ої аеромобільної бригади з Житомира відправився броньований автомобіль, призначення якого – транспортування поранених. Автівка має рівень захисту класу B7 і розрахована на ефективний захист від сучасної армійської зброї, ручних гранат і вибухових речовин. Цей автомобіль зможе вберегти життя Житомирських десантників, переконаний перший заступник Житомирського міського голови Сергій Сухомлин. Розповідає, що разом з благодійниками вдалося купити подібний броньовик, дообладнати, перекрасити його і доправити на фронт:

«Сполучення між дислокаціями бригади досить складне, хлопці постійно їздять у відкритих автомобілях або бронетранспортерах. Все це прострілюється. Ми розуміємо що досить багато поранених і питання їх стоїть теж гостро. Для того, щоб дати можливість убезпечити перевезення поранених, виникла така ідея купити броньований автомобіль. Хлопці з Хмельницького відгукнулися на цю пропозицію, допомогли, разом знайшли машину, купили».

Благодійник Артем впевнений, що умови перебування військових в зоні АТО бажають кращого. Каже – першочергова задача, максимально захистити здоров’я та життя військових:

«Почули про проблему 95тої бригади і вирішили взяти участь фінансово в придбанні даного автомобіля. Сподіваємося, що це хоч якось допоможе нашим бійцям і збереже кілька життів, хоча б як мінімум».

Загрузити автівку благодійною допомогою приїхав генеральний директор Житомирського картонного комбінату Олег Карпека. Сам, за власний кошт придбав військовим тепловізор, який десантники отримають по приїзду броньовика:

«Ми, так як нам не все одно що відбувається в країні, постаралися зробити все від нас залежне, зараз як би готуємо допомогу нашій 95той бригаді. Допомогли: купили сигарет, загалом, постійно допомагаємо водою, радіостанціями».

Збір благодійної допомоги військовим 95-ої аеромобільної бригади триває. Долучаймося до благородної справи. Україну захищають справжні чоловіки.

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua

Реклама
Published in: on 21.08.2014 at 10:00  Комментарии к записи Броньовик для перевезення поранених поїхав до 95-ої в зону АТО отключены  
%d такие блоггеры, как: