Створення логотипу міста – перший крок в напрямку розробки бренд-буку

Склад робочої групи зі створення логотипу Житомира затвердили на засіданні виконкому. Для розробки символу міста до співпраці запрошуються фахівці, фізичні та юридичні особи, які виявили бажання взяти участь у створенні логотипу міста та подадуть відповідні заяви до 8 вересня.

«Спочатку була ідея замовити розробку бренду Житомира у рекламних агенцій. Але ми дійшли до висновку, що бренд міста – це той символ, який повинен отримати максимально публічне обговорення. На початку вересня громадськості буде представлено логотип. А вже через місяць, з урахуванням пропозицій житомирян, його буде остаточно затверджено на виконкомі. Буде визначений той символ, який найяскравіше уособлюватиме Житомир», – зазначив Сергій Сухомлин.

За словами першого заступника міського голови створення логотипу міста – це перший крок в напрямку розробки бренд-буку. Далі буде розроблено загальний перелік нормативних правил, пов’язаних з оформленням фасадів та розміщенням реклами у місті.

«На даний момент містом це питання не регулюється комплексно. Ми бачимо заклеєні рекламою вітрини магазинів та фасади історичних будівель. Бренд-бук створюється з метою наведення порядку з рекламою, зовнішнім виглядом архітектурних споруд та задля створення візуальних стандартів, які символізуватимуть наше місто», – розповів Сергій Сухомлин.

За словами начальника управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища Євгенії Черкасової, окремо створений сайт http://www.ibrand.zt.ua, який буде активним з 22 серпня. На ньому буде розміщено бріф (завдання) на створення логотипу. Заявки приймаються на поштову електронну адресу управління ztmrlogo@gmail.com

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua

Реклама
Published in: on 21.08.2014 at 10:00  Комментарии к записи Створення логотипу міста – перший крок в напрямку розробки бренд-буку отключены  
%d такие блоггеры, как: