У Любарі відбудеться громадське обговорення кандидата на посаду голови райдержадміністрації

22 серпня о 14.00 у приміщенні Любарської школи мистецтв (с.м.т. Любар, вул. Пушкіна, 6) відбудеться громадське обговорення кандидата на посаду голови Любарської райдержадміністрації Ігоря Кучера.

Ігор Петрович Кучер народився 2 січня 1968 року в селі Пединки Любарського району. Закінчив Львівське пожежно-технічне училище МВС СРСР та державний вищий начальний заклад «Державний агроекологічний університет». Здобув освіту за спеціальностями «Організація і техніка протипожежного захисту», «Агрономія».

З жовтня 1990 року проходить службу цивільного захисту в органах управління та підрозділах Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області.

Депутат Любарської районної ради.

Громадяни, яким відомо про факти корупційних діянь та зловживань, вчинених Ігорем Кучером, можуть повідомляти про це за телефоном обласного контактного центру: 0-800-301-025, (0412) 55-89-57.

Житомирська обласна державна адміністрація
zhitomir-region.gov.ua

Реклама
Published in: on 21.08.2014 at 10:00  Комментарии к записи У Любарі відбудеться громадське обговорення кандидата на посаду голови райдержадміністрації отключены  
%d такие блоггеры, как: