Заходи до Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України у Житомирі

У Житомирі до моменту завершення антитерористичної операції в Україні заборонено організацію та проведення видовищно-розважальних заходів на території міста. Таке рішення прийнято виконавчим комітетом міської ради.

«Не на часі гучні святкування, але ми маємо відзначити День Незалежності України, який сьогодні набув особливого значення. 23 роки тому ми продемонстрували всій спільноті своє бажання і право посісти гідне місце у європейській та світовій співдружності. Нажаль, зараз знову настав час випробування для України», — зазначила в.о.міського голови Любов Цимбалюк.

Керівник міста поінформувала, що 23 серпня 2014 року до Дня Державного Прапора України у Житомирі на майдані ім. С.П.Корольова відбудеться церемонія підняття Державного Прапора, а 24 серпня – відбудуться покладання квітів та молитва за Україну.

Любов Цимбалюк також закликала житомирян підтримати ініціативу Президента України П.Порошенка «Наші кольори» та прикрасити свої будинки, офіси, підприємства, організації, автівки національними символами України.

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua

Реклама
Published in: on 22.08.2014 at 10:00  Комментарии к записи Заходи до Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України у Житомирі отключены  
%d такие блоггеры, как: