За рік пройти реабілітацію у Бердичівському військовому шпиталі зможе 600 учасників АТО

Про це повідомив головний лікар Житомирського обласного військового шпиталю ветеранів війни у м. Бердичеві Павло Журбенко.

Нагадаємо, що 21 серпня у цьому медичному закладі було здано в експлуатацію дві відремонтовані палати для проходження реабілітації військових з Житомирщини, котрі отримали поранені у зоні проведення АТО. Палати відремонтували за рахунок Житомирської обласної спілки ветеранів афганської війни.

«Шпиталь розрахований на 240 ліжок, з яких 20% планується виділити для учасників АТО. Для реабілітації такої кількості місць цілком достатньо. За рік лікувально-реабілітаційний процес у нашому закладі зможуть пройти 600 чоловік», — розповів Павло Журбенко.

За словами головного лікаря, наразі головне завдання – адаптувати та повернути хлопців до життя. І в цьому питанні дуже важлива підтримка та допомога воїнів-афганців, які теж пережили подібне.

Житомирська обласна державна адміністрація
zhitomir-region.gov.ua

Реклама
Published in: on 22.08.2014 at 10:00  Комментарии к записи За рік пройти реабілітацію у Бердичівському військовому шпиталі зможе 600 учасників АТО отключены  
%d такие блоггеры, как: