Відбудеться громадське обговорення кандидата на посаду голови Коростенської райдержадміністрації

27 серпня о 15.00 у залі засідань Коростенської райдержадміністрації (м. Коростень, вул. Грушевського, 60/2) відбудеться громадське обговорення кандидата на посаду голови Коростенської райдержадміністрації Сергія Дмитрука.

Сергій Васильович Дмитрук народився 7 листопада 1979 року в місті Коростені. Закінчив Київський національний економічний університет та Національну академію державного управління при Президентові України. Здобув освіту за спеціальностями «Облік і аудит» та «Державне управління».

Працював у структурах державного казначейства та державних контрольно-ревізійних органах. Депутат Коростенської районної ради. Зараз Сергій Дмитрук – старший інспектор виконавчого комітету Житомирської міської ради.

Громадяни, яким відомо про факти корупційних діянь та зловживань, вчинених Сергієм Дмитруком, можуть повідомляти про це за телефоном обласного контактного центру: 0-800-301-025, (0412) 55-89-57.

Житомирська обласна державна адміністрація
zhitomir-region.gov.ua

Реклама
Published in: on 26.08.2014 at 10:00  Комментарии к записи Відбудеться громадське обговорення кандидата на посаду голови Коростенської райдержадміністрації отключены  
%d такие блоггеры, как: