Президент України присвоїв звання Героя України нашому земляку – полковнику Михайлу Забродському

Як повідомляє прес-служба Президента України, Глава держави присвоїв звання Героя України з врученням ордену «Золота Зірка» двом бійцям АТО – командиру спецгрупи 8-го полку спецпризначення оперативного командування «Північ» Сухопутних військ старшому лейтенанту Євгенію Зеленському (посмертно) та командиру 95-ї окремої аеромобільної бригади високомобільних десантних військ полковнику Михайлу Забродському. Відповідні укази Президент України підписав 23 серпня.

Так, згідно з Указом Президента України № 672/2014, Михайло Забродський удостоєний цієї нагороди за особисту мужність, самовідданість та високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету і територіальної цілісності України та здійснення визначного геройського вчинку в ході проведення антитерористичної операції.

ДОВІДКОВО. Під безпосереднім керівництвом Михайла Забродського у стислі строки на високому професійному рівні планувались завдання підрозділам під час блокування міст Слов’янськ та Краматорськ. Бригаді вдалося у стислий термін, без втрат захопити та утримувати оперативно важливий пункт – гору Карачун.

У квітні під керівництвом полковника Забродського була відбита бойова техніка 25-ї окремої повітрянодесантної бригади, яка була захоплена сепаратистами у місті Слов’янськ. У червні поблизу селища Селезньовка завдяки вмілим та чітким діям М.Забродського в умовах інтенсивного обстрілу було знищено два блокпости бойовиків, зірвано спробу прориву до 200 бойовиків з міста Слов’янськ. Також у квітні при проведенні операції під його керівництвом аеромобільна група в районі населеного пункту Крива Лука не допустила відходу бойовиків на територію Російської Федерації.

Житомирська обласна державна адміністрація
zhitomir-region.gov.ua

Реклама
Published in: on 26.08.2014 at 10:00  Комментарии к записи Президент України присвоїв звання Героя України нашому земляку – полковнику Михайлу Забродському отключены  
%d такие блоггеры, как: