Сьогодні на Житомирщині прощаються із Леонідом Стадником — найвищою людиною у світі

Найвищий житель планети Леонід Стадник помер 24 серпня 2014 року в селі Подолянці Чуднівського району. Життя 44-річного земляка обірвалося в результаті крововиливу в мозок.

Прощання відбудеться біля будинку Леоніда Стадника о 12:00, поховають чоловіка на місцевому кладовищі у с. Подолянці.

Зріст найвищої людини був 2,57 м. Леонід Стадник почав посилено рости з 12-ти років. У цьому віці йому пошкодили гіпофіз після операції з видалення доброякісної пухлини в головному мозку. Незважаючи на свій вік, він продовжував рости все життя.

Леонід Стадник працював ветеринаром у колгоспі, але останнім часом займався домашнім господарством, нікуди не виїжджав. Проживав у батьківській хаті разом із рідною сестрою. Найвищий чоловік світу не був здоровою людиною. Після відмороження ніг став інвалідом І групи, переніс кілька операцій на головному мозку.

До Книги рекордів Гінесса Леонід Стадник потрапив у 2007-му році зі зростом 2,54 м, а вже за два роки – через надмірну увагу до себе категорично відмовився офіційно вимірювати зріст і втратив статус найвищої людини планети.

Рекордсмен носив одяг 70-го розміру, а взуття 62-го розміру замовляв на Житомирському протезно-ортопедичному підприємстві. Леонід Стадник вважав свій зріст більше проблемою, аніж предметом гордості. Був доброю та чуйною людиною, не любив надмірної уваги до себе, тому рідко спілкувався із журналістами. Він зазначав, що прагнув жити «як усі нормальні люди».

Матеріальну допомогу сім’ї Леоніда Стадника надали обласна та районна влада, громадська організація «Чуднівська рада підприємств району», односельчани та друзі.

Житомирська обласна державна адміністрація
zhitomir-region.gov.ua

Реклама
Published in: on 26.08.2014 at 10:00  Комментарии к записи Сьогодні на Житомирщині прощаються із Леонідом Стадником — найвищою людиною у світі отключены  
%d такие блоггеры, как: