Житомирські військовослужбовці в зоні АТО не вважають себе героями і не нарікають на життя

Останні події на сході України не можуть залишити байдужим жодного свідомого громадянина нашої держави. Жителі Житомирщини приймають переселенців з Донецької та Луганської областей, збирають допомогу для земляків-військовослужбовців і щодня обговорюють успіхи української армії у неспокійному регіоні.

На фоні невтішних новин, які постійно наповнюють інформаційний простір, нашу віру в перемогу і оптимізм зміцнюють зустрічі з військовослужбовцями, які беруть участь в антитерористичній операції. Щотижня з обласного центру на схід вирушає автобус, який привозить у 10-денну відпустку житомирських військовослужбовців. Рідні, близькі та друзі з нетерпінням чекають на зустріч зі своїми героями, а самі хлопці стримують емоції та вчать нас радіти життю.

24-річний Олексій Собко з с. Кропивня Володарсько-Волинського району вирушив у зону проведення антитерористичної операції 6 квітня у складі 95-ї Житомирської окремої аеромобільної бригади. Це було його свідоме й самостійне рішення. Три роки тому хлопець служив у Збройних Силах України. Він переконаний, що отриманні вміння та навички допоможуть йому врятувати Батьківщину, повернути мир і подарувати кожному із нас надію та впевненість у майбутньому.

Зараз Олексій Собко у відпустці. Він вже сьогодні готовий повернутися в зону АТО, бо усвідомлює свою відповідальність за долю держави. Хлопець розповідає, що перебував у найгарячіших точках Донбасу. Разом із бойовими побратимами він неодноразово потрапляв під обстріл у Слов’янську, Краматорську та на горі Карачун. За його словами, на передовій стоять лише досвідчені військові, які надійно захищають тих, хто не має достатніх бойових навичок. Всі військовослужбовці вірні присязі і не нарікають на життя, бо розуміють, що українська армія була доведена до руйнівного стану. Олексій Собко констатує, що останнім часом матеріально-технічне забезпечення війська значно покращилося.

В зоні АТО хлопець виконує важливе завдання – керує бронетранспортером. Він розповідає, що спочатку місцеві жителі вороже ставилися до українських військових. Вони перекривали дорогу та не пропускали бійців у свої населені пункти. Але зараз ситуація змінилася. Олексій Собко розповідає: «Російська пропаганда мала на меті зробити з українських воїнів ворогів. Але після визволення міст від бойовиків нас почали сприймати як рятівників. Зараз ми допомагаємо місцевим жителям. Вони часто просять їжі. Нам не шкода, бо ми усім необхідним забезпечені і готові прийти на допомогу тим, хто цього потребує».

Олексій не бачить героїзму в тому, що бере участь в АТО. Хлопець переконаний, що в зоні АТО він може зробити для Батьківщини значно більше, ніж вдома. Він розуміє, що рідні за нього хвилюються, але вже не відступить назад. Олексій Собко готовий стояти до кінця і запевняє, що українські військові повернуть мир в Україну. Він наголосив: «Треба вірити в те, що все буде добре. Знаю, що ми переможемо. Я не боюся повертатися в зону АТО, бо хочу, аби все це швидше закінчилося».

Житомирська обласна державна адміністрація
zhitomir-region.gov.ua

Реклама
Published in: on 28.08.2014 at 10:00  Комментарии к записи Житомирські військовослужбовці в зоні АТО не вважають себе героями і не нарікають на життя отключены  
%d такие блоггеры, как: