У Новоград-Волинському районі проведуть в останню дорогу свого героя

Сьогодні, 28 серпня, в с. Ярунь Новоград-Волинського району попрощаються із сином, люблячим татом, бойовим побратимом і вірним товаришем – 29-річним Володимиром Бойком, який загинув у зоні проведення антитерористичної операції.

Солдат Володимир Степанович Бойко народився 16 жовтня 1985 року в с. Ярунь на Новоград-Волинщині. Взимку він мужньо вистояв на Майдані Незалежності в Києві, відстоюючи права і свободи кожного громадянина України. Володимир Бойко мав свідому громадянську позицію і вірив у те, що його небайдужість та ініціативність допоможуть Україні зберегти суверенітет і територіальну цілісність. Саме тому він прийняв рішення вирушити на схід держави для того, щоб повернути мир і спокій у регіон. Володимир став добровольцем і потрапив зону проведення АТО.

Володимир Бойко героїчно загинув 23 серпня. Хлопцеві не вдалося реалізувати свої плани та наміри, які протягом останнього року були сенсом його життя. У загиблого залишилися син, донька та батьки.

Розділяємо з рідними смуток і глибокий біль втрати близької людини.

Житомирська обласна державна адміністрація
zhitomir-region.gov.ua

Реклама
Published in: on 28.08.2014 at 10:00  Комментарии к записи У Новоград-Волинському районі проведуть в останню дорогу свого героя отключены  
%d такие блоггеры, как: