На Житомирщині вже заготовлено 11,6 тисяч тонн твердого палива

Виступаючи під час ефіру програми «Тема часу» на обласному телебаченні, голова облдержадміністрації Сергій Машковський порушив питання проходження опалювального сезону на Житомирщині.

«Питання проходження опалювального сезону в Україні та на Житомирщині зокрема є надзвичайно важливим сьогодні. Адже існує серйозне обмеження постачання природного газу. Відповідно до завдання Уряду, необхідно на 30% скоротити споживання блакитного палива. Тому ми зараз активно займаємося впровадженням проектів із переведення котелень на альтернативні джерела енергії. Так, у районах нашої області вже вживають відповідні заходи. Взірцевими щодо застосування технологій енергозбереження є Радомишильський та Ємільчинський райони», – зауважив очільник області.

Розповідаючи про стан підготовки об’єктів господарського комплексу регіону до опалювального сезону 2014–2014 років, Сергій Машковський повідомив:

«Уже підготовлено 6641 житловий будинок і 753 котельні. Наразі заготовлено 11,6 тис. тонн твердого палива, відремонтовано та замінено 59,6 км водопровідно-каналізаційних мереж. Крім того, на Житомирщині завершено ремонти 121 шкільного приміщення, покрівель у 23 навчальних закладах, систем опалення – у 22, систем водопостачання та водовідведення – у 13. З метою підготовки до опалювального сезону вживаються активні заходи щодо переведення шкільних котелень з природного газу на альтернативні види палива. Найкраще ситуація з переходом на тверде паливо складається в Овруцькому районі: із 35 освітянських котелень 30 вже працюють на альтернативному паливі, ще 2 переобладнують».

Житомирська обласна державна адміністрація
zhitomir-region.gov.ua

Реклама
Published in: on 29.08.2014 at 10:00  Комментарии к записи На Житомирщині вже заготовлено 11,6 тисяч тонн твердого палива отключены  
%d такие блоггеры, как: