В залі засідань Житомирської міської ради зустріли «Першовересень»

«Свято першовересень» пройшло 29 серпня у залі засідань Житомирської міської ради. На урочистості було запрошено 8 дітей сиріт і 50 дітей із багатодітних сімей міста Житомира та 71 дитину з тимчасово окупованих територій України, які 1 вересня сядуть за шкільні парти.

Таке свято для дітей пройшло з ініціативи в.о. Житомирської міського голови Любові Цимбалюк. Житомирська міська рада та колективи медичних закладів Житомира підготували для школярів подарунки: шкільні портфелі із необхідними приладдям.

Любов Цимбалюк привітала дітей з наступаючим Днем знань: «Хочу привітати вас усіх із святом Першого вересня. Незалежно від того, що зараз відбувається в державі, незалежно від того, що цей рік непростий. Ми-житомиряни зробимо все для того, щоб ви себе відчували спокійно, вільно у наших школах».

«Я вірю, що ви скоро повернетесь в свої домівки, в свої школи, за свої парти, до своїх друзів. Ми всі бажаємо цього. Немає дітей із Сходу та Заходу, дітей з Півночі та Півдня. Ми всі — українці. Україна єдина. Я вам всім бажаю мирного неба, здоров’я, благополуччя»,- зазначила Любов Цимбалюк.

В.о. міського голови висловила сподівання, що коли діти підуть у школу — на них чекатимуть гарні педагоги і хороші друзі.

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua

Published in: on 30.08.2014 at 10:00  Комментарии к записи В залі засідань Житомирської міської ради зустріли «Першовересень» отключены  
%d такие блоггеры, как: