Жінки-матері Житомирщини ініціювали акцію задля збереження життя своїх дітей

Небайдужі жінки Житомира на чолі з активістками громадської організації «Майдан» сьогодні, 2 вересня, під стінами облдержадміністрації зачитали звернення.

Вони повідомили також, що 4 вересня о 18.00 на майдані С.П. Корольова відбудеться більш масштабна акція жінок Житомирщини, які виступлять зі зверненням до солдатських матерів Росії зробити все для збереження життя своїх дітей.

За словами члена Житомирської громадської організації «Майдан» Наталії Циганчук, саме жінки-матері можуть багато зробити для припинення військового конфлікту, що триває на сході України. Звернення українських жінок із закликом виступити на захист своїх дітей уже направлено до Санкт-Петербурга і Москви, а також до Білорусії, Казахстану, Німеччини, Англії.

Кандидат на посаду заступника голови облдержадміністрації Ярослав Лагута підтримує звернення жінок Житомирщини. Він зазначає, що представники влади долучаться до проведення акції, і запрошує взяти участь у ній усіх небайдужих житомирян.

Житомирська обласна державна адміністрація
zhitomir-region.gov.ua

Реклама
Published in: on 02.09.2014 at 10:00  Комментарии к записи Жінки-матері Житомирщини ініціювали акцію задля збереження життя своїх дітей отключены  
%d такие блоггеры, как: