Звіт КП «Інспекція з благоустрою м. Житомира»

Після складання адміністративного протокола та надання припису директором КП «Житомирводоканал» Ничипоруком М.М. , відновлено асфальтове покриття 35 місць на яких проводились земельні роботи зазначеним підприємством.

На виконання доручення в.о. міського голови Житомирської міської ради від 15.07.2014р. № 59/Д з підготовки та відзначення 1130 річниці Дня заснування міста продовжується робота інспекторів по контролю за станом фасадів будівель відповідно до створеного графіка. Проводиться контроль за виконанням раніше наданих приписів.:

Працівниками інспекції виявлено ряд порушень в дотриманні належного стану елементів вулично-дорожньої мережі, а саме :
— КП «ЖТТУ» Житомирської міської ради не своєчасно виконуються роботи по очищенню опор електропередач від написів та оголошень :
— КП «УАШ» Житомирської міської ради не проводяться роботи по ремонту та фарбуванню турнікетів та розділяючи відбійників:
— Підприємствами, які мають на балансі підземні інженерні мережі не контролюють стан кришок люків оглядових та приймальних колодязів не своєчасно проводять роботу по їх відновленню. Велика кількість відкритих оглядових колодязів, які знаходяться на балансі ПАТ «Укртелеком», КП «Житомирводоканал», КП «Експлуатація штучних споруд»:

По факту зазначених порушень заступником міського голови Е.Б. Кругляком проведено профільну нараду з відповідними підприємствами міста на якій було зазначено про необхідність усунення вищезазначених недоліків до 05.09.14р. Контроль за виконанням покладено на КП « Інспекція з благоустрою м. Житомира» Житомирської міської ради.

Відповідно до рішення виконкому №252 від 09 липня, згідно договору розпочато роботи по демонтажу тимчасових споруд, розміщених самовільно та з відхиленням від дозвільної/ погоджувальної документації.

Відпрацьовано та надано інформацію про зупинки , які знаходяться в аварійному стані, відповідно якої працівниками КП «ЕШС» Житомирської міської ради проведено демонтаж зупинки «Промавтоматика» по вул. Вітрука.

Після надання приписів накрито кришками оглядові колодязі :

Робота інспекції в напрямку покращення стану благоустрою території міста продовжується.

Начальник КП “Інспекція з благоустрою м. Житомира” Житомирської міської ради Ю.А.Самборський
Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua

Реклама
Published in: on 04.09.2014 at 10:00  Комментарии к записи Звіт КП «Інспекція з благоустрою м. Житомира» отключены  
%d такие блоггеры, как: