У Житомирському дитячому садочку №29 відновили роботу двох груп

Першими вихованцями оновлених груп стали 60 маленьких житомирян. Понад десять років групові приміщення займали орендарі, і лише цьогоріч там почали ремонтні роботи: замінили вікна, оновили стіни і підлогу, встановили сантехніку, відновили систему опалення з утепленням підлоги на 1-му поверсі, реконструювали стіни, стелі, закупили меблі, ігровий матеріал та посуд. Придбано та встановлено сучасний ігровий павільйон, ігрові споруди для спортивних занять та ігор.

«Ми в місті йдемо послідовно в плані відновлення груп та робимо все можливе, щоб збільшити кількість місць в садочках. Потреба місць у садочках міста росте – це пов’язано з підвищенням народжуваності і збільшенням кількості дітей», — зазначив заступник Житомирського міського голови Олександр Бочковський та зауважив, що з міського бюджету на відновлення груп у Житомирському дошкільному навчальному закладі №29 було виділено більше 500 тис. грн.

В оновлених приміщеннях садочка з’явились дві додаткові групи для дітей раннього та старшого дошкільного віку, працевлаштовано 7 спеціалістів.

Довідка:
За останні 3 роки у місті відновлено роботу 31 групи, що дало можливість створити додатково майже 900 місць, що дорівнює 3-м повноцінним дошкільним закладам.

Житомирський дошкільний навчальний заклад №29 — це дошкільний заклад загального розвитку дітей раннього і дошкільного віку, що належить до комунальної власності Житомирської міської ради.

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua

Реклама
Published in: on 04.09.2014 at 10:00  Комментарии к записи У Житомирському дитячому садочку №29 відновили роботу двох груп отключены  
%d такие блоггеры, как: