Вітання до Дня підприємця

У першу неділю вересня в Україні відзначається День підприємця. Відповідно до розпорядження міського голови 28 серпня 2014 року №483 за особистий внесок у розвиток економіки міста Подяками виконавчого комітету були нагороджені житомирські підприємці.

Під час вітального слова перший заступник міського голови Сергій Сухомлин подякував присутнім за їх роботу у розвитку Житомира та за підтримку 95-ої аеромобільної бригади.

«Цей рік, як не один з попередніх, складний. І та робота, яку ви робите — це героїчний труд. Тому що у більшості підприємств зараз на першому місці стоїть навіть не прибуток, а в першу чергу відповідальність за тих людей, які у них працюють. І те, що ви людям платите заробітну плату, те, що ви сплачуєте податки, в тому числі і в міський бюджет — за це вам щиро дякую. Велика вдячність і за ту, допомогу, яку ви надаєте нашим військовослужбовцям. Кожен з вас долучився до підтримки. Хлопці це відчувають. Під час мого нещодавнього перебування у Слов’янську командування 95-ої бригади передало вітання та слова вдячності за підтримку, яку надає місто Житомир та його підприємства», — звернувся до присутніх Сергій Сухомлин.

Подяки та квіти за вклад в економіку міста в День підприємця від Житомирської міської ради отримали:

Усик Сергій Петрович, директор ПП «СКЕФАЛД-2» (будівництво житлових і нежитлових будівель)
Духота Валентина Петрівна, фізична особа-підприємець (надання послуг з громадського харчування у ліцеї №24 та гімназії №1)
Кисельова Наталія Анатоліївна, фізична особа-підприємцю (надання послуг з громадського харчування у школі №6)
Бірюченко Микола Володимирович, генеральний директор ПАТ «Житомирський меблевий комбінат» (надання в оренду і експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна)
Гнатюк Олег Дмитрович, фізична особа-підприємць (роздрібна торгівля деталями і приладдям для автотранспортних засобів)
Малін Володимир Борисович, директор ТОВ «РЕК» (виробництво обладнання зв’язку)

ДОВІДКА: У місті працює близько 24 тисячі суб’єктів малого і середнього підприємництва, діяльність яких охоплює всі напрями економіки та забезпечують роботою 65 тисяч житомирян.

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua

Реклама
Published in: on 05.09.2014 at 10:00  Комментарии к записи Вітання до Дня підприємця отключены  
%d такие блоггеры, как: