Житомирські компанії запрошуються на 116-й Китайський ярмарок імпортно-експортних товарів

Як повідомляють у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України, з 15 жовтня по 4 листопада в місті Гуанчжоу (Китайська Народна Республіка) відбудеться 116-й Китайський ярмарок імпортно-експортних товарів.

До участі у заході запрошуються зацікавлені компанії, організації та установи Житомирської області. За запрошеннями звертатися безпосередньо до Канцелярії Радника з торгово-економічних питань при Посольстві КНР в Україні за телефонами: (044) 284-77-10 або (044) 284-67-69.

Більш детальну інформацію можна також знайти на офіційному веб-сайті ярмарку – http://www.cantonfair.org.cn

Довідково. Організаторами 116-го Китайського ярмарку імпортно-експортних товарів (скорочено – Кантонський ярмарок) виступили Міністерство комерції КНР, Народний уряд провінції Гуандун, Центр зовнішньої торгівлі Китаю. Захід відбуватиметься у три етапи. Так, упродовж 15-19 жовтня учасники представлять електронні товари, побутову техніку, будівельні матеріали, вироби з заліза та механічне обладнання. У рамках другого етапу, що триватиме протягом 23-27 жовтня, експонуватимуться побутові споживчі товари (кухонне приладдя, побутова кераміка та фарфор тощо) сувенірно-подарункова продукція, прикраси для дому (художні вироби зі скла, лози та металу, меблі, садові предмети, устаткування для водотерапії просто неба й т. і.). На третьому етапі – з 31 жовтня по 4 листопада – можна буде ознайомитися з кращими зразками продуктів харчування, текстилю та одягу, взуття, офісного приладдя, предметів для відпочинку, колекціями сумок і валіз, а також із лікарськими і тонізуючими засобами, медичними інструментами, витратними та перев’язувальними матеріалами.

Житомирська обласна державна адміністрація
zhitomir-region.gov.ua

Реклама
Published in: on 08.09.2014 at 10:00  Комментарии к записи Житомирські компанії запрошуються на 116-й Китайський ярмарок імпортно-експортних товарів отключены  
%d такие блоггеры, как: