Демонтаж незаконно встановлених тимчасових споруд продовжується

Відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради в Житомирі демонтажу підлягають 84 тимчасові споруди, які були встановлені самовільно або з відхиленнями від дозвільної/погоджувальної документації.

Демонтовані тимчасові споруди наразі перебувають на території КП «Зеленбуд». Перший заступник міського голови Сергій Сухомлин закликав підприємців займатися законною підприємницькою діяльністю та у разі бажання встановити тимчасову споруду, звертатися до управління архітектури і оформлювати необхідну документацію. Власникам незаконно встановлених тимчасових споруд були направлені листи з вимогою добровільно демонтувати конструкції. Підприємців, які не виконали дану вимогу, за словами Сергія Сухомлина, чекатимуть додаткові витрати.

«Власники конструкцій повинні будуть сплатити витрати нашого комунального підприємства “Інспекція з благоустрою”. Це оренда крану, оренда автомобіля, робота тих працівників, які займаються демонтажем. Крім того, на КП “Зеленбуд” за зберігання цих конструкцій нараховується щоденна плата. Також буде нараховано штраф. Для того, щоб цього не допустити, власникам запропоновано самовільно прибрати ці конструкції», – зазначив Сергій Сухомлин.

Розмір штрафу, накладеного на власника тимчасових споруд, визначає 152 стаття Кодексу України «Про адміністративні правопорушення». Для власника-фізичної особи штраф складатиме від 340 до 1360 грн. Для фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб розмір штрафу становитиме від 850 до 1700 грн.

Розміщення тимчасових споруд у місті регулюється наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 № 244 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності» та рішенням виконкому №611 «Про затвердження комплексної схеми розміщення та архітектурних типів тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Житомира».

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua

Реклама
Published in: on 09.09.2014 at 10:00  Комментарии к записи Демонтаж незаконно встановлених тимчасових споруд продовжується отключены  
%d такие блоггеры, как: