Обласна влада готова до діалогу з підприємцями та створення максимально комфортних умов для ведення бізнесу

10 вересня підприємці Житомирщини прийшли під стіни облдержадміністрації, щоб звернутися до очільника області з проханням допомогти порозумітися із фіскальними органами. Представники бізнесу наголосили, що побоюються повторення 2010 року, коли проти них застосовували різні методи податкового тиску.

«Більшість підприємств Житомира та області добре знають, що таке податковий тиск. Після Революції Гідності підприємці були впевнені, що вести бізнес буде легше і постійних перевірок, штрафних санкцій стане менше. Але ситуація повторюється. Представники бізнесових кіл області одними з перших відгукнулися і почали допомагати державі у боротьбі із зовнішнім агресором», — зазначила співзасновник підприємства «Фаворит» Олена Розенблат.

Поспілкуватися із підприємцями вийшли кандидати у заступники голови облдержадміністрації В’ячеслав Поліщук та Ярослав Лагута.

«Вже змінилася і країна, і влада. Наша мета — будувати нові стосунки між бізнесом та державою. Обласна влада готова підтримати підприємців у наданні максимально сприятливих умов для ведення їхньої діяльності», — зауважив Ярослав Лагута.

Він також наголосив на тому, якщо бізнес є соціально свідомим, працює на території Житомирщини, сплачує податки і забезпечує людей роботою, обласна влада сприятиме порозумінню між фіскальними органами та підприємцями.

Крім того, Ярослав Лагута подякував усім підприємцям за їх допомогу нашим військовослужбовцям.

Житомирська обласна державна адміністрація
zhitomir-region.gov.ua

Реклама
Published in: on 10.09.2014 at 10:00  Комментарии к записи Обласна влада готова до діалогу з підприємцями та створення максимально комфортних умов для ведення бізнесу отключены  
%d такие блоггеры, как: