Уся увага у День міста — нашим військовослужбовцям

Цьогоріч урочистості з нагоди Дня народження міста Житомира відбувалися не у форматі свята, а в форматі відзначення знаменної дати. Таке рішення прийняв виконавчий комітет міської ради, зважаючи на складну суспільно-політичну ситуацію в державі. Тому усю увагу, усі відзнаки у День міста – нашим військовослужбовцям, які відстоюють цілісність України на сході країни.

У своєму виступі під час урочистих заходів з нагоди 1130-ї річниці від Дня заснування міста Житомира в.о.міського голови Любов Цимбалюк висловила слова щирої вдячності всій громаді міста Житомира, яка об’єдналася питанні захисті нашої держави: «Сьогодні ми як ніколи єдині і спрямовуємо усі свої сили на підтримку української армії. Кожен житомирянин щодня допомагає нашим військовослужбовцям».

Любов Цимбалюк вручила відзнаки Житомирського міського голови 22-м військовослужбовцям військової частини В1740. Усі глядачі аплодували героям стоячи.
Не залишились поза увагою у Дні святкування і поранені бійці, які наразі перебувають у військовому госпіталі м.Житомира.

13 вересня в.о.міського голови, члени виконкому міської ради та депутат міської ради завітали до військовослужбовців у медичний заклад. Вони пройшлися палатами та привітали бійців з Днем міста Житомира.

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua

Реклама
Published in: on 13.09.2014 at 10:00  Комментарии к записи Уся увага у День міста — нашим військовослужбовцям отключены  
%d такие блоггеры, как: