Завтра оголосять результати акції «Житомир! Підтримай захисника вітчизни!»

13 вересня 2014 року у міському парку культури та відпочинку відбувся соціально-патріотичний проект «Житомир! Підтримай захисника вітчизни!».

Соціальний проект реалізовано за сприяння Житомирської міської ради, громадської організації «Спілка небайдужих жінок», Житомирського міського відділу УМВС України в Житомирській області, Північного регіонального управління державної прикордонної служби, 95-ої окремої аеромобільної бригади.

Як зазначили організатори, мета акції — подальше об’єднання учнівської молоді, громади міста Житомира навколо ідеї практичної підтримки воїнів-десантників м. Житомира, тих, хто бере участь у бойових діях на Сході України за збереження миру та злагоди, єдності України.

Проект тривав з 1 по 13 вересня у навчальних закладах міста Житомира, а у суботу, 13 вересня, до акції долучилися усі небайдужі мешканці міста Житомира.

Результати акції будуть оголошені завтра, 16 вересня 2014 року о 12.00 год. під час прес-конференції, що відбудеться у прес-центрі міської ради за адресою: м.Житомир, майдан ім.С.П.Корольова, 4/2, І поверх. Захід відбудеться за участю організаторів акції та представників з військових частин, куди будуть цілеспрямовано направлені зібрані кошти.

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua

Реклама
Published in: on 15.09.2014 at 10:00  Комментарии к записи Завтра оголосять результати акції «Житомир! Підтримай захисника вітчизни!» отключены  
%d такие блоггеры, как: