Наразі на Житомирщині проживає 4140 переселенців, за весь час покинуло територію області — 467 осіб

Про підготовку житлового фонду для проживання переселенців у зимовий період, забезпечення їх теплим одягом і роботою, соціальну допомогу говорили під час засідання регіонального штабу з питань розміщення громадян, які прибувають з тимчасово окупованих територій та районів проведення антитерористичної операції до Житомирської області, яке відбулося 17 вересня. Участь у ньому взяли голова облдержадміністрації Сергій Машковський, перший заступник голови облдержадміністрації Геннадій Дмитренко, кандидат у заступники голови облдержадміністрації Ярослав Лагута, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, керівники державних служб та члени Штабу.

Сергій Машковський, розпочинаючи засідання, окреслив основні питання для обговорення: загальний стан перебування громадян, які прибули зі сходу та Криму; чи забезпечені переселенці належними житловими умовами, зокрема до проживання в осінньо-зимовий період; про забезпеченість дітей теплим одягом; ситуація із резервуванням житлового фонду та готовність цих об’єктів до зими. Крім того, звітували про проведену роботу з переселенцям керівники Державної міграційної служби України в Житомирській області, обласного центру зайнятості та Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області.

Начальник Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Житомирській області Ігор Нікітчук повідомив, що станом на 22.00 16 вересня 2014 року в області перебуває 4140 переселенців. Зокрема з Луганської та Донецької областей – 3919 осіб, з Криму – 221 особа. 766 осіб проживають в соціальних закладах, а саме у готелі «Житомир» — 286 чол., санаторії «Тетерів» — 357 чол., спортивно-оздоровчому таборі — 60 чол., санаторії «Дениші» — 13 чол., готелі «Спортивний» — 42 чол. Решта – 3374 осіб — розмістилися у родичів та близьких.

За інформацією Ігоря Нікітчука, найбільше переселенців розміщено у Житомирі – 664 особи, Коростені – 307 осіб, Новограді-Волинському – 222 особи, Коростишівському районі – 407 осіб. Найменше у Лугинському районі – 34 чол., Червоноармійському районі – 36 чол., Народицькому районі – 43 чол. і Володарсько-Волинському – 59 чол. Упродовж липня-серпня 2014 року на територію області прибуло 3208 осіб, що складає 81% від загальної кількості.

За оперативною інформацією, виїхали з Житомирщини та повернулися до власних домівок 467 осіб.

Житомирська обласна державна адміністрація
zhitomir-region.gov.ua

Реклама
Published in: on 17.09.2014 at 10:00  Комментарии к записи Наразі на Житомирщині проживає 4140 переселенців, за весь час покинуло територію області — 467 осіб отключены  
%d такие блоггеры, как: