Довідки про переважне місце перебування переселенцям видаються безкоштовно

Про кількість звернень переселенців до міграційної служби та результати роботи відвідування місць масового проживання вимушених переселенців зі сходу країни доповідав на засіданні регіонального координаційного штабу з питань розміщення громадян, які прибувають з тимчасово окупованих територій та районів проведення антитерористичної операції до Житомирської області, перший заступник начальника Управління Державної міграційної служби у Житомирській області Анатолій Федорчук.

«До територіальних підрозділів міграційної служби України в Житомирській області станом на 16 вересня звернулися 430 переселенців. Зокрема зверталися з таких питань: щодо вклейки фото в паспорт (25 і 45 років); щодо втрати документів; оформлення паспорту для виїзду за кордон; оформлення проїзних документів для дітей; внесення інформації про дітей до паспорту для виїзду за кордон», — зазначив Анатолій Федорчук.

За його словами, в Управлінні Державної міграційної служби у Житомирській області зареєстровано місце проживання 143 громадян з числа переселенців, також зареєстровано місце перебування 79 таким громадянам.

Анатолій Федорчук повідомив, що останнім часом активізувалися звернення громадян, адже працівники управління постійно виїжджають до місць компактного проживання переселенців – готель «Житомир», санаторій«Тетерів», готель «Спортивний». З цією категорією громадян проводиться роз’яснювальна робота щодо відновлення документів та отримання довідок про місце перебування чи проживання.

«Управління Державної міграційної служби у Житомирській області видає довідку про переважне місце перебування людини, яка необхідна для отримання матеріальної чи медичної допомоги. Такий документ діє шість місяців. Довідки про переважне місце перебування є безкоштовними. Сплачується лише державне мито за відновлення паспорту. Всі інші послуги, крім оформлення закордонного паспорту, є безкоштовними», — пояснює Анатолій Федорчук.

Голова облдержадміністрації Сергій Машковський наголосив на тому, що Управлінню Державної міграційної служби в області необхідно посилити роз’яснювальну роботу з керівниками ВРЖЕПів, пояснити як і що робити, коли до них звертатимуться переселенці. А також розробити відповідні пам’ятки, на яких буде зазначена корисна інформація для переселенців, та розмістити в кожному ВРЖЕПі.

Житомирська обласна державна адміністрація
zhitomir-region.gov.ua

Реклама
Published in: on 18.09.2014 at 10:00  Комментарии к записи Довідки про переважне місце перебування переселенцям видаються безкоштовно отключены  
%d такие блоггеры, как: