У Бердичеві урочисто відкрили приймальне відділення центральної міської лікарні

Історія Бердичівської центральної міської лікарні бере свій початок із 1809 року. У цьому закладі отримують медичну допомогу цілі покоління бердичівлян. Сьогодні гордістю лікарні є Центр жінки, який не поступається сучасним перинатальним центрам.

«Наша міська лікарня розрахована на 425 стаціонарних ліжок цілодобового перебування. У 2014 році заклад долучився до реалізації проектів цільових екологічних інвестицій і виконання зобов’язань сторін Кіотського протоколу про зміну клімату з утеплення зовнішніх стін та заміни віконних блоків у трьох корпусах лікарні», — повідомив Бердичівський міський голова Василь Мазур.

За словами посадовця, з метою економії енергоресурсів придбано новий котел (600 тис. грн.), а також завершуються монтажні роботи та найближчим часом буде закуплено електричний парогенератор для котельні міської лікарні (33 тис. грн.).

18 вересня на відкриття приймального відділення Бердичівської центральної лікарні завітав голова облдержадміністрації Сергій Машковський. У своєму виступі він наголосив: «Я дуже вдячний всім людям, які долучилися до ремонту приймального відділення центральної міської лікарні. На мою думку, це значно поліпшить стан надання медичних послуг жителям Бердичева. Адже через приймальне відділення щорічно проходить декілька тисяч пацієнтів. Від його оснащення залежить кількість та якість таких послуг. Зрозуміло, що вже близько 20 років у медицині не проводяться належні реформи. Незважаючи на недостатні обсяги фінансування, в Бердичеві все ж вдалося поліпшити внутрішній стан лікарні завдяки коштам із міського бюджету».

Сергій Машковський побажав колективу лікарні здоров’я, миру та поваги й вдячності від пацієнтів. Від обласної державної адміністрації він подарував лікарняному закладу електрокардіограф. Також очільник області оглянув відремонтоване приміщення та завітав до пологового відділення, аби привітати породіль.

ДОВІДКОВО: На капітальний ремонт приймального відділення Бердичівської центральної міської лікарні витрачено 599 тис. грн. Заклад оснащений сучасним медичним обладнанням та новими меблями. У структуру відділення входить палата інтенсивної терапії на 2 ліжкомісця.

Щорічно через приймальне відділення проходить більше 18 тис. пацієнтів, за амбулаторною медичною допомогою звертається більше 500 осіб.

Житомирська обласна державна адміністрація
zhitomir-region.gov.ua

Published in: on 18.09.2014 at 10:00  Комментарии к записи У Бердичеві урочисто відкрили приймальне відділення центральної міської лікарні отключены  
%d такие блоггеры, как: