Житомир бере участь в Х муніципальному форумі

18-19 вересня 2014 року в Одесі проходить Х Український муніципальний форум, участь в якому беруть понад 200 представників громад-членів АМУ, українські та міжнародні експерти. Житомир на форумі представляють в.о.міського голови Любов Цимбалюк та виконавчий директор РВ АМУ Тетяна Кухарська.

Сьогодні,19 вересня 2014 року, проходить День місцевого економічного розвитку у рамках Проекту «Місцевий економічний розвиток міст України», що реалізує Асоціація міст України у партнерстві з Федерацією канадських муніципалітетів за фінансової допомоги Уряду Канади.

«Ці зустрічі надзвичайно важливі для впровадження будь-яких змін до законодавчої бази місцевого самоврядування та управління на місцях. Адже саме у такий спосіб можна почути різні думки та погляди, особливості того чи іншого муніципалітету, напрацювати практичні моделі та інструменти, з якими працювати нам, на місцях. Також тут ми переймаємо досвід інших міст, знайомимось з прикладами ефективного самоврядування наших колег в Україні», — зазначила в.о. Житомирського міського голови Л.В. Цимбалюк.

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua

Реклама
Published in: on 19.09.2014 at 10:00  Комментарии к записи Житомир бере участь в Х муніципальному форумі отключены  
%d такие блоггеры, как: