Любов Цимбалюк відвідала поранених бійців в Одеському госпіталі

19 вересня 2014 року у рамках робочого візиту до Одеси в.о.Житомирського міського голови Любов Цимбалюк відвідала поранених бійців АТО, що проходять лікування у Одеському військовому госпіталі.

Керівник міста ознайомилася з умовами лікування житомирських військових, поспілкувався з бійцями та медичним персоналом. Любов Цимбалюк передала нашим землякам – військовим 95-ї аеромобільної бригади — продукти харчування та надала родині військового фінансову допомогу.

«Будучи в Одесі на форумі, я не могла не відвідати наших героїв, передати вітання та віру всієї громади Житомира у швидке одужання хлопців. Поранені у госпіталі забезпечені необхідним, отримують кваліфіковану медичну допомогу, проте, як і усім нам, надзвичайно важлива нематеріальна підтримка та живе спілкування. Сподіваюсь, що гостинці та добрі слова земляків будуть для наших бійців такі ж дієві у плані одужання, як й найефективніші лікарські препарати», — зазначила Л.Цимбалюк.

Любов Цимбалюк побажала усім пацієнтам Військово-медичного клінічного центру Південного регіону швидкого одужання та якнайшвидше повернуться до активного способу життя.

Житомирські військові зраділи візиту керівництва міста, подякували за гостинці та увагу. Хлопці щиро вдячні за вітання та підтримку від житомирян.

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua

Реклама
Published in: on 19.09.2014 at 10:00  Комментарии к записи Любов Цимбалюк відвідала поранених бійців в Одеському госпіталі отключены  
%d такие блоггеры, как: