Сергій Машковський: «Керівництво області робить все можливе для того, аби громада не перебирала на себе функцій влади»

Голова облдержадміністрації Сергій Машковський взяв участь у програмі «Об’єктив» телекомпанії «Союз-TV», що транслювалася у прямому ефірі 18 вересня. Очільник області розповів про стан готовності Житомирщини до опалювального сезону, інвестиційний потенціал регіону, а також про надання допомоги землякам-військовослужбовцям, що беруть участь в АТО, та переселенцям зі сходу та Криму, які прибули на територію нашої області.

Сергій Машковський зазначив: «Цього року опалювальний сезон на Житомирщині розпочнеться в умовах складної ситуації в нашій державі. Пріоритетне завдання для керівництва області – зробити все можливе для того, аби в домівках кожного жителя регіону взимку було тепло. Ми прагнемо, аби люди повірили владі. Переконаний, що нам вдасться зробити більше, ніж просто сказати».

Голова облдержадміністрації спростував чутки про відтермінування початку опалювального сезону та зниження температурних нормативів. За його словами, на разі не розроблені нормативно-правові акти, які регулюють ці питання.

Очільник області наголосив, що Житомирщина має потужний природно-ресурсний потенціал, який варто максимально використовувати на фоні скорочення обсягів споживання природного газу. Деревина та торф мають стати основою альтернативних видів палива.

Сергій Машковський повідомив, що в області створено енергетичну дорожню карту. Її мета полягає в тому, аби, по-перше, проаналізувати стан кожної котельні в регіоні та оцінити можливості її переходу на альтернативні види палива, а по-друге, залучити інвесторів, які зможуть запропонувати енергоефективні технології. При цьому ними можуть бути як приватні, так і державні структури.

Окрім цього, очільник області звертає увагу на необхідність залучення внутрішніх інвестицій у регіон. Зручне географічне розташування та стабільна суспільно-політична ситуація сприяють тому, що підприємці зі сходу країни зацікавлені в тому, аби перенести свої виробничі потужності на Житомирщину. Він розповів, що вже створено раду по залученню інвестицій при голові облдержадміністрації, в яку входять представники дозвільних і контролюючих органів. Така структура буде вирішувати всі питання, пов’язані із залученням інвестицій, виключно в рамках чинного законодавства.

Сергій Машковський переконаний, що громада області повинна отримувати дивіденди від діяльності інвесторів. З огляду на це він пропонує підприємцям перераховувати кошти на соціальну сферу, аби уникати корупційних схем та максимально сприяти розвитку регіону.

Голова облдержадміністрації висловив щиру вдячність жителям Житомирщини, які допомагають учасникам АТО та переселенцям. Сергій Машковський зазначив: «Допомога людей є надзвичайно важливою, але влада теж має піклуватися про тих, хто захищає нашу Батьківщину і шукає прихистку на теренах нашого регіону. Керівництво області робить все можливе для того, аби громада не перебирала на себе функцій влади».

Житомирська обласна державна адміністрація
zhitomir-region.gov.ua

Реклама
Published in: on 19.09.2014 at 10:00  Комментарии к записи Сергій Машковський: «Керівництво області робить все можливе для того, аби громада не перебирала на себе функцій влади» отключены  
%d такие блоггеры, как: