Вітання голови облдержадміністрації Сергія Машковського та голови обласної ради Віталія Француза з нагоди Дня партизанської слави

Шановні ветерани підпільного партизанського руху Житомирщини!

Вітаємо вас з Днем партизанської слави! Щороку 22 вересня ми вшановуємо народних захисників, які зробили неоціненний внесок у перемогу в найжорстокішій і найзапеклішій війні ХХ століття. Ми не маємо права забувати про колишніх підпільників і партизанів, визволителів рідної землі, тих людей, які пройшли крізь найскладніші випробування, відстояли право людей на свободу, мир, врятували нашу країну та світ від фашизму.

Учасники партизанського руху відчайдушно боролися з ворогом перебуваючи у лавах партизанських загонів, мужньо чинили опір фашистам на окупованих територіях у підпіллі. Схожі виклики сьогодні постали перед Україною знову. Учасники антитерористичної операції на сході країни відстоюють право на незалежність та свободу. Свята справа для нас, нащадків партизанського руху, є відстояти мир та не зрушити з обраного шляху. Адже Україна єдина у своєму європейському виборі.

Низько вклоняємося вам, дорогі ветерани, і висловлюємо щиру подяку за ваш подвиг і самопожертву, здобуту в тяжких боях перемогу, важку працю у повоєнні роки, за розуміння й підтримку в побудові незалежної України.

Здоров’я, щастя, сімейного затишку, тепла та добробуту, миру й злагоди усім нам!

З повагою

Голова Житомирської обласної державної адміністрації
Сергій Машковський

Голова обласної ради
Віталій Француз

Житомирська обласна державна адміністрація
zhitomir-region.gov.ua

Реклама
Published in: on 21.09.2014 at 10:00  Комментарии к записи Вітання голови облдержадміністрації Сергія Машковського та голови обласної ради Віталія Француза з нагоди Дня партизанської слави отключены  
%d такие блоггеры, как: