Місце розташування квіткових павільйонів – на розгляд громади

На сесії міської ради до депутатів звернулися торгівці квітами з вимогою не виганяти їх з вулиці Небесної Сотні. Мітингуючі аргументували своє рішення залишити торгівлю саме на цьому місці – зручністю для мешканців міста Житомира.

На що в.о.міського голови Любов Цимбалюк заперечила, оскільки до міської ради надходять листи-скарги від підприємців, які здійснюють свою діяльність у дозволених місця поблизу квіткових павільйонів, щодо перешкоджання квітникарями їх законній діяльності. «400 підприємців просять один раз і назавжди навести порядок і впорядкувати торгівлю по вул. Небесної Сотні. Вони діють відповідно до законодавства, мають дозвільні документи, сплачують податки і вимагають поставити всіх торгуючи у рівні умови, — зазначила Л.Цимбалюк. – Окрім цього є звернення від людей, які вирощують квіти, і вони скаржаться, що ви не допускаєте продавати власну продукцію у цих рядах».

В.о.міського голови запропонувала винести дане питання на обговорення громади міста, оскільки торгуючі на вул.Небесної Сотні мають чути не лише власні бажання, а й думку інших.

Перший заступник міського голови Сергій Сухомлин підтримав пропозицію Л.Цимбалюк: «З людьми, які торгують квітами на вул. Небесної Сотні, проведено понад 10 нарад. Їм запропоновано декілька варіантів перенесення квіткового ринку: на комунальний ринок, оренда земельних ділянок в іншому місці, запропонований варіант організації квіткового ринку з окремим в’їздом з вул. Бориса Тена. Втім, вони твердо стоять на своєму – нікуди переходити не хочуть. Тому треба провести громадське обговорення і нехай вони почують думку інших житомирян: хто живе поруч, хто здійснює законну підприємницьку діяльність, і просто небайдужих житомирян, які хочуть комфорту у своєму місті».

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua

Реклама
Published in: on 24.09.2014 at 10:00  Комментарии к записи Місце розташування квіткових павільйонів – на розгляд громади отключены  
%d такие блоггеры, как: