У Житомирі обговорили кандидатів на посади директорів спортивних шкіл

Відбулося громадське обговорення претендентів на посади директора обласної школи вищої спортивної майстерності Житомирської обласної ради та директора Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи з футболу «Полісся» Житомирської обласної ради. На захід завітали кандидат на посаду заступника голови облдержадміністрації з гуманітарних питань Ярослав Лагута, директор департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Світлана Гресь, заступник директора департаменту олімпійських видів спорту Міністерства молоді та спорту України Леонід Мирський, голова громадської ради при облдержадміністрації Леонід Антонюк, представники спортивних організацій та громадські активісти.

Світлана Гресь наголосила на тому, що влада не впливає на процес обговорення кандидатів на посади директорів спортивних шкіл, але обов’язково візьме до уваги думку громади області. Вона зазначила, що підтримує активність та ініціативність громадськості. Світлана Гресь висловила сподівання, що визнання отримають справді гідні й компетентні фахівці.

За словами Леоніда Антонюка, такі обговорення мають виключно рекомендаційний характер і відображають громадську думку спортивної спільноти Житомирщини, адже остаточне рішення щодо керівників приймають депутати обласної ради під час голосування на сесії.

Кандидати на посаду директора обласної школи вищої спортивної майстерності Леонтій Самусь та Василь Грибук розповіли про свої досягнення та плани щодо розвитку закладу, а також відповіли на запитання громади.

Своїм баченням розвитку Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи з футболу «Полісся» поділилися претенденти Юрій Романов та Віталій Лясковський. Вони також поспілкувалися з активістами.

Шляхом голосування представники спортивних організацій підтримали кандидатури Василя Грибука та Юрія Романова.

Підбиваючи підсумки громадського обговорення, Світлана Гресь подякувала присутнім за активність та зазначила, що в ході такого спілкування їй вдалося виявити проблемні аспекти функціонування фізкультури і спорту в області, які вона обов’язково врахує у своїй роботі.

Житомирська обласна державна адміністрація
zhitomir-region.gov.ua

Published in: on 24.09.2014 at 10:00  Комментарии к записи У Житомирі обговорили кандидатів на посади директорів спортивних шкіл отключены  
%d такие блоггеры, как: