Підведено підсумки Благодійного Марафону «Допоможи Героям»

Завершення марафону «ДОПОМОЖИ ГЕРОЯМ», до якого долучилися громадськість, підприємці, органи влади міста Житомира та зірки української естради, відбулося 25 вересня в облмуздрамтеатрі ім. Івана Кочерги.

Як поінформував один з організаторів марафону Іван Мартинчук, завдяки спільним зусиллям було зібрано 224 857 гривень та 100 доларів. При цьому, більше 22 тисяч кинули у скриньки вже під час заключного концерту.

В.о.міського голови Любов Цимбалюк зізналась, що влада може зробити для військовослужбовців набагато менше, ніж сьогодні роблять усі житомиряни: «Саме наші небайдужі люди, волонтери щодня збирають необхідних для бійців теплі речі, засоби захисту, продукти харчування. Щотижня декілька машин відправляється на Схід. Щохвилини ми доводимо, що житомиряни – єдина велика родина, кожен боєць – це наш син, наш брат, дитина».

Л.Цимбалюк вірить, що військові дії закінчаться якнайшвидше, і щиро вдячна кожному, хто долучився до цього грандіозного проекту та інших благодійних заходів на підтримку наших військових.

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua

Published in: on 26.09.2014 at 10:00  Комментарии к записи Підведено підсумки Благодійного Марафону «Допоможи Героям» отключены  
%d такие блоггеры, как: