Привітання з нагоди професійного свята – Дня машинобудівника

Шановні працівники та ветерани машинобудівної галузі!

Обласна державна адміністрація та обласна рада щиро вітають вас із професійним святом – Днем машинобудівника.

Машинобудівну галузь Житомирщини представляють 43 великих підприємства, які спеціалізуються на виробництві машин та механизмів для різних галузей економіки, електричного, електронного, оптичного устаткування та транспортних засобів. На цих підприємствах працює понад 4,5 тис. працівників.

Продукція, що випускається машинобудівними підприємствами області, застосовується на підприємствах харчової, хімічної, металургійної, нафтопереробної промисловості, у сільському господарстві та медицині і користується попитом як на вітчизняному ринку, так і в країнах Європи.

Провідними підприємствами галузі є: Новоград-Волинське виробниче об’єднання «Техна», ПАТ «Бердичівський машинобудівний завод «Прогрес», ПАТ «Електровимірювач» м. Житомира, державне підприємство «Житомирський бронетанковий завод», ПАТ «Коростенський завод хімічного машинобудування», ПАТ «Новоград-Волинський завод сільгоспмашин», ТОВ «Екта-Пром» та

ТОВ «РЕК», м. Житомира, дочірнє підприємство «Рельполь Альтера» Черняхівського району, ПАТ «Прожектор» м. Малина.

Ваші ініціатива, знання і трудові успіхи дуже потрібні державі у ці нелегкі часи. Лише разом ми зможемо побудувати могутню і багату Україну.

Зичимо вам і вашим родинам міцного здоров’я, сімейного благополуччя, великого людського щастя, добробуту, наполегливості і натхнення у праці на благо України.

З повагою

Голова обласної державної адміністрації
С.О.Машковський

Голова обласної ради
В.Й. Француз

Житомирська обласна державна адміністрація
zhitomir-region.gov.ua

Published in: on 28.09.2014 at 10:00  Комментарии к записи Привітання з нагоди професійного свята – Дня машинобудівника отключены  
%d такие блоггеры, как: