129 жителів Лугинського району здали кров для поранених в зоні АТО військовослужбовців

Жителі Лугинського району підтримали ініціативу районної влдаи щодо надання допомоги військовослужбовцям, пораненим в зоні проведення антитерористичної операції. 25 вересня у центральній районній лікарні відбулася благодійна акція – День донора. 129 жителів Лугинщини здали свою кров для того, аби врятувати життя та полегшити фізичний біль наших доблесних і сміливих воїнів, які зараз проходять курс лікування у різних медичних закладах. За словами лікарів, охочих було значно більше, але за станом здоров’я не всі змогли долучитися до цієї акції.

Голова Лугинської райдержадміністрації Сергій Чорний подякував жителям району за небайдужість і співчуття. Він висловив переконання, що обов’язок кожного із нас – допомогти тим, хто відстоює мир в Україні. Адже окрім продуктів, засобів захисту та медичних препаратів нашим захисникам потрібна і кров.

Допомагаючи пораненим військовослужбовцям, жителі Лугинщини довели, що наша держава справді єдина і всі разом ми можемо здолати багато проблем.

Житомирська обласна державна адміністрація
zhitomir-region.gov.ua

Published in: on 29.09.2014 at 10:00  Комментарии к записи 129 жителів Лугинського району здали кров для поранених в зоні АТО військовослужбовців отключены  
%d такие блоггеры, как: