Вітання голови облдержадміністрації Сергія Машковського та голови обласної ради Віталія Француза з нагоди Дня ветерана та Міжнародного дня людей похилого віку

Шановні ветерани, представники старшого покоління!

1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні це також і День ветерана. Прийміть найщиріші вітання з нагоди свята.

Цей день є символом єдності та спадкоємності поколінь – прекрасна можливість сказати теплі слова подяки батькам, ветеранам війни і праці, взагалі всім літнім людям за вагомий внесок у розвиток країни, за багаторічну самовіддану працю, доброту і мудрість.

Саме ви, дорогі ветерани та представники старшого покоління, присвятили своє життя чесній праці на благо суспільства, в роки війни захистили рідну землю в тяжкій боротьбі з фашистськими загарбниками, відроджували країну з попелу, розбудовували незалежну Україну. Ваш практичний життєвий досвід, невичерпна енергія, оптимізм та активна громадянська позиція є взірцем для підростаючого покоління.

Наразі наша держава знову переживає складні часи. Але ветерани та старше покоління громадян нашої країни і сьогодні, незважаючи на свій вік, передають багатий життєвий досвід молоді, сприяють у підтримці стабільності та злагоди в суспільстві. Сьогодні турбота про людей похилого віку, ветеранів та пенсіонерів – справа кожного громадянина України.

Прийміть щиру вдячність за патріотичне виховання молоді, за громадянську свідомість, за досвід, за важливий внесок у розбудову нашої держави та рідної Житомирщини.

Бажаємо вам міцного здоров’я, безхмарного неба, сил та наснаги, щастя та благополуччя!

З повагою

Голова Житомирської обласної державної адміністрації
Сергій Машковський

Голова Житомирської обласної ради
Віталій Француз

Житомирська обласна державна адміністрація
zhitomir-region.gov.ua

Реклама
Published in: on 30.09.2014 at 10:00  Комментарии к записи Вітання голови облдержадміністрації Сергія Машковського та голови обласної ради Віталія Француза з нагоди Дня ветерана та Міжнародного дня людей похилого віку отключены  
%d такие блоггеры, как: