«Колір війни» у фотографіях Дмитра Муравського

«Колір війни», таку назву дав своїй експозиції Дмитро Муравський, що представлена в Житомирський обласній бібліотеці імені Ольжича. Автор фотосвітлин – позаштатний кореспондент Міністерства оборони України, ветеран війни в Афганістані, автор багатьох фоторобіт на військово-патріотичну тематику, батько трьох дітей, бізнесмен.

Офіційно відкрив виставку перший заступник міського голови. Сергій Сухомлин особисто знайомий з Дмитром Муравським, каже, що він різностороння, цікава особистість: «В нього також є багато світлин авіації України, так як він сам професійний льотчик. Керує майже всіма типами літаків, це і військові, і цивільні літаки. І в сьогоднішній важкий для країни час він взяв відпустку і був з нашими хлопцями для того, щоб спробувати донести через об’єктив фотокамери ті емоції, які присутні сьогодні на сході у військових».

Сергій Сухомлин зазначив, що міська влада долучить до перегляду фотовиставки якомога більше молоді – учнів та студентів, задля патріотичного виховання.

Самі роботи Дмитра Муравського були зроблені протягом липня в зоні проведення АТО на сході країни. Чоловік зробив понад 2000 знімків у таких місцях як Луганськ, Краматорськ, Слов’янськ, Іловайськ, Піски, Маринівка.

Житомирська міська рада
www.zt-rada.gov.ua

Published in: on 01.10.2014 at 10:00  Комментарии к записи «Колір війни» у фотографіях Дмитра Муравського отключены  
%d такие блоггеры, как: