Сергій Машковський: «У домівках кожного жителя регіону взимку має було тепло»

Днями голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Машковський відвідав Малин, аби перевірити стан підготовки міста до опалювального сезону.

Очільник області зустрівся з керівниками бюджетоутворюючих підприємств та з працівниками правоохоронних і контролюючих органів міста.

У ході перевірки стану підготовки Малина до опалювального сезону 2014-2015 років голова облдержадміністрації відвідав котельні, що будуються та реконструюються, і ознайомився з їх технічним станом.

Сергій Машковський акцентував увагу керівництва міста та районів на першочергових заходах по переходу з природного газу на альтернативні види палива.

«Спільними зусиллями ми повинні зробити все можливе для того, аби у домівках кожного жителя регіону взимку було тепло. Житомирщина має потужний природно-ресурсний потенціал, який варто максимально використовувати на фоні скорочення обсягів споживання природного газу. Деревина та торф мають стати основою альтернативних видів палива», – резюмував керівник області.

Житомирська обласна державна адміністрація
zhitomir-region.gov.ua

Реклама
Published in: on 02.10.2014 at 10:00  Комментарии к записи Сергій Машковський: «У домівках кожного жителя регіону взимку має було тепло» отключены  
%d такие блоггеры, как: