В Овруцькому районі пам’ятну дошку встановили на рідній школі загиблого героя

«У цій школі навчався Радкевич Петро Іванович, який героїчно загинув 10.08.2014 року, виконуючи військовий обов’язок по захисту суверенітету та територіальної цілісності України. Слава Україні! Героям слава!» — такі слова викарбувані на гранітній дошці на честь загиблого земляка.

Пам’ятну дошку встановили на фасаді Листвинської школи Овруцького району. 2 жовтня шкільна родина вишикувалася, аби вшанувати пам’ять про героя, що гідно пішов з життя, захищаючи від ворога рідну землю.

Голова Овруцької райдержадміністрації Валентин Бортнік звернувся до матері та дружини загиблого героя: «Ми щиро вдячні за те, що ваш Петро без усіляких вагань прийняв на себе страшний виклик ворога. Ви виховали справжнього сина: мужнього, безстрашного, самовідданого. Ніхто й ніщо не в силі замінити дітям батька, дружині – чоловіка, батькам – рідної дитини. Лиш пам’ять про нього житиме вічно в наших серцях».

Солдат Петро Радкевич народився 5 червня 1977 року, проживав у селі Черевки Овруцького району. На сході воював у складі 30-ї окремої механізованої бригади міста Новограда-Волинського.

Пам’ять про героїв Житомирщини навічно залишиться в сторінках історії. Патріотизм у молодого покоління виховуватиметься на прикладах сміливих земляків, які мужньо відстоювали незалежність України в зоні проведення антитерористичної операції.

Житомирська обласна державна адміністрація
zhitomir-region.gov.ua

Published in: on 03.10.2014 at 10:00  Комментарии к записи В Овруцькому районі пам’ятну дошку встановили на рідній школі загиблого героя отключены  
%d такие блоггеры, как: